Lemiszewski / Olter / POST REFFERENCE II

Sobota [8.08.2020]

Bilety: 30 zł na 8.08.2020

Lemiszewski / Olter / POST REFFERENCE II

Na koncercie obowiązuje zakaz fotografowania i rejestrowani

 

Informacja o karnetach

Bilety na koncerty

30 zł
Kup bilet

Lemiszewski / Olter / POST REFFERENCE II


 • Koncerty plenerowe w ogródku Klubu Żak / Gdańsk / Grunwaldzka 195/197
 • 08.08.2020 | G. 20:00
 • 23. Festiwal Jazz Jantar / Lato

 • Skład

  Jakub Lemiszewski - gitara  / Teo Olter – perkusja

   


Album duetu Lemiszewski / Olter „Post Refference” ukazał się w 2018 roku, „Refference II” (tytuł roboczy) ma zmaterializować się jesienią tego roku. O pierwszym Jacek Szczęsny na nowamuzyka.pl pisał: „Muzyka staje się rzadsza, dzięki czemu Olter ma okazję zdekompletować rytmikę gitary swoimi partiami. Duet zyskuje tym samy sporo przestrzeni, a i traci jednoznaczność wyznaczoną początkiem albumu. Natomiast słuchacz może pozostać w pozycji horyzontalnej.​ (…) Żelazna konsekwencja w grze Lemiszewskiego budzi szacunek.  (…) Metaliczny pogłos, rozedrgane tło, perkusyjne migawki są wielce elektryzujące. Leżąc można łatwiej podziwiać gitarowe wzory, lepiej znosić noise`owe ataki, a co szczególnie ważne, wychwycić wszystkie smaczki Olterowej perkusji. To nie przypadek stworzył tę muzykę, a niepohamowany apetyt improwizatorski jej twórców. Słychać ich rozeznanie, ale i brak jakichkolwiek hamulców, aby zgubić jednoznaczność dźwiękową na rzecz próby skonstruowania nowej jakości. Nawet jeśli w całości się to nie udaje, to i tak docenić warto krążek, a już pominąć go nie sposób. Okładka „Post Refference” skłania do wykonania skłonu, co niniejszym czynię, nisko kłaniając się autorom tej bardzo dobrej płyty.”

Na koncercie w Żaku Lemiszewski i Olter zagrają swój nowy materiał.

BILETY (koncert w plenerze – liczba miejsc ograniczona do 150, udział w koncercie przy zachowaniu dystansu i w masce)

Karnety Festiwalowe – należy zrobić rezerwację na adres kasa@klubzak.com.pl – po potwierdzeniu rezerwacji przez pracownika kasy należy odebrać wejściówkę do g.19.30 w dniu koncertu.

10 zł – ulgowe* dla studentów, uczniów, seniorów, na Kartę Dużej Rodziny

20 zł – super zniżka* na Kartę do Kultury 

30 zł — bez zniżek

wyłącznie za okazaniem ważnej legitymacji i KARTY przy zakupie biletów ( 1 bilet na 1 legitymację / 1 KARTĘ )

Ulgowe bilety przysługują wyłącznie studentom studiów stacjonarnych i niestacjonarnych (licencjackich i magisterskich, do 26 roku życia), uczniom,  emerytom i rencistom oraz na Kartę Dużej Rodziny – za okazaniem aktualnej, właściwej legitymacji lub Karty.

Bilety bez zniżek można nabywać w naszym sklepie internetowym: tickets.klubzak.com.pl.

Sprzedaż biletów oraz rezerwacje prowadzi kasa Klubu Żak codziennie w godzinach od 15.00 do 21.00 (w sb i nd od g.16.00).

Kontakt: kasa@klubzak.com.pl; Tel. 58 344 05 73 lub 58 345 15 90 – w.117 / Płatność za bilety gotówką lub kartą.

Rezerwacje: kasa@klubzak.com.pl. Potwierdzone rezerwacje na koncerty należy odebrać w ciągu 5 dni od dnia potwierdzenia rezerwacji (nieopłacone w terminie rezerwacje są anulowane). Zarezerwowane bilety są sprzedawane w cenie obowiązującej w dniu wykupienia biletów. Nie przyjmujemy rezerwacji na ostatnie 20 miejsc na dany koncert.

Liczba biletów w danej puli limitowana. Zakupione bilety i karnety nie podlegają zwrotom. Wszystkie ceny zawierają podatek VAT. Na koncertach w Klubie Żak miejsca nie są numerowane, liczba miejsc siedzących ograniczona, w przypadku dużego zainteresowania koncertem wszystkie miejsca stojące. Informacje o stanie sprzedaży będą zamieszczane na bieżąco na tablicach w Klubie Żak i na facebook.com/JazzJantar.

Szanowni Państwo,

Prosimy o dezynfekcję rąk po wejściu do Klubu

 • Prosimy o noszenie maseczek w czasie koncertu (maskę można zdjąć w części kawiarnianej) – osoby bez maski nie będą wpuszczane na teren koncertu.

 • Prosimy o zachowanie dystansu

 • Najbezpieczniej jest płacić kartą

 • Prosimy o zajmowanie oznaczonych miejsc (stojących lub siedzących)

 • Prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego dostępnego w holu klubu i przekazanie go pracownikowi kasy Klubu (podstawowe dane uczestników koncertów): imię i nazwisko, data koncertu, kontakt do widza (nr telefonu), zgoda na przekazanie tych danych służbom sanitarnym w przypadku potwierdzenia obecności osoby z SARS-CoV-2 na danym koncercie. Wypełnienie formularza jest dobrowolne. Dane będą zbierane w celu poinformowania widzów o ewentualnym kontakcie z osobą zakażoną. Formularze będą przechowywane przez 14 dni, a następnie niszczone.

Środki bezpieczeństwa:

 1. W strefach dla publiczności:
 1. są dostępne środki do mycia i dezynfekcji rąk w toaletach, przy wejściach;

 2. są dostępne pojemniki na zużyte środki ochrony osobistej przy wszystkich wyjściach z Klubu;

 3. w toaletach są dostępne podajniki na ręczniki papierowe;

 4. w toaletach i holu są umieszczenie w widocznych miejscach instrukcje mycia rąk według rekomendacji Głównego Inspektora Sanitarnego;

 5. toalety są sprzątane i dezynfekowane codziennie;

 1. Pracownicy Klubu są wyposażeni w środki ochrony indywidualnej, w tym przyłbice/maski ochronne, środki do dezynfekcji rąk.

 2. Pomieszczenie kasy klubu jest oddzielone od holu szybą.

 1. Pomieszczenia Klubu są codziennie wietrzone: rano przed otwarciem oraz wieczorem.

 2. W Klubie można nabyć maskę w kawiarni Żak.

23. Festiwal Jazz Jantar / lato /