O.N.E. Quintet / ONE

Sobota [22.08.2020]

Bilety: 30 zł na 22.08.2020

O.N.E. Quintet / ONE /

Na koncercie obowiązuje zakaz fotografowania i rejestrowani

Informacja o karnetach

Bilety na koncerty

30 zł
Kup bilet

O.N.E. Quintet / ONE


 • Koncerty plenerowe w ogródku Klubu Żak / Gdańsk / Grunwaldzka 195/197
 • 22.08.2020 | G. 20:00
 • 23. Festiwal Jazz Jantar / Lato

 • Skład

   

  Monika Muc – saksofon / Dominika Rusinowska – skrzypce / Pola Atmańska – fortepian / Kamila Drabek – kontrabas / Patrycja Wybrańczyk – perkusja


O.N.E. Quintet tworzą przedstawicielki młodego pokolenia polskiego jazzu: saksofonistka Monika Muc (laureatka nagrody indywidualnej konkursu Powiew Młodego Jazzu 2017), znana gdańskiej publiczności skrzypaczka Dominika Rusinowska (pierwsza Polka w finale Konkursu im. Zbigniewa Seiferta, w 2016 roku, na którym zdobyła nagrodę publiczności), pianistka Paulina Atmańska (finalistka Jazz Juniors 2014, w 2016 roku trzecia nagroda w konkursie B-Jazz w Belgii), kontrabasistka Kamila Drabek (laureatka ubiegłorocznego konkursu Jazzowy Debiut Fonograficzny) i perkusistka Patrycja Wybrańczyk (uczennica Wydziału Jazzu ZPSM w Warszawie w klasie Krzysztofa Gradziuka).
Muzyka, którą tworzą korzeniami tkwi we współczesnym jazzie, hip-hopie i etno i właśnie ukazał się ich album „One”, o którym Bogdan Chmura w magazynie Jazz Forum pisał, że jest „znakomity – dojrzały, bezkompromisowy, obalający mity, łamiący konwencję”. 

BILETY (koncert w plenerze – liczba miejsc ograniczona do 150, udział w koncercie przy zachowaniu dystansu i w masce)

Karnety Festiwalowe – należy zrobić rezerwację na adres kasa@klubzak.com.pl – po potwierdzeniu rezerwacji przez pracownika kasy należy odebrać wejściówkę do g.19.30 w dniu koncertu.

10 zł – ulgowe* dla studentów, uczniów, seniorów, na Kartę Dużej Rodziny

20 zł – super zniżka* na Kartę do Kultury 

30 zł — bez zniżek

wyłącznie za okazaniem ważnej legitymacji i KARTY przy zakupie biletów ( 1 bilet na 1 legitymację / 1 KARTĘ )

Ulgowe bilety przysługują wyłącznie studentom studiów stacjonarnych i niestacjonarnych (licencjackich i magisterskich, do 26 roku życia), uczniom,  emerytom i rencistom oraz na Kartę Dużej Rodziny – za okazaniem aktualnej, właściwej legitymacji lub Karty.

Bilety bez zniżek można nabywać w naszym sklepie internetowym: tickets.klubzak.com.pl.

Sprzedaż biletów oraz rezerwacje prowadzi kasa Klubu Żak codziennie w godzinach od 15.00 do 21.00 (w sb i nd od g.16.00).

Kontakt: kasa@klubzak.com.pl; Tel. 58 344 05 73 lub 58 345 15 90 – w.117 / Płatność za bilety gotówką lub kartą.

Rezerwacje: kasa@klubzak.com.pl. Potwierdzone rezerwacje na koncerty należy odebrać w ciągu 5 dni od dnia potwierdzenia rezerwacji (nieopłacone w terminie rezerwacje są anulowane). Zarezerwowane bilety są sprzedawane w cenie obowiązującej w dniu wykupienia biletów. Nie przyjmujemy rezerwacji na ostatnie 20 miejsc na dany koncert.

Liczba biletów w danej puli limitowana. Zakupione bilety i karnety nie podlegają zwrotom. Wszystkie ceny zawierają podatek VAT. Na koncertach w Klubie Żak miejsca nie są numerowane, liczba miejsc siedzących ograniczona, w przypadku dużego zainteresowania koncertem wszystkie miejsca stojące. Informacje o stanie sprzedaży będą zamieszczane na bieżąco na tablicach w Klubie Żak i na facebook.com/JazzJantar.

Szanowni Państwo,

Prosimy o dezynfekcję rąk po wejściu do Klubu

 • Prosimy o noszenie maseczek w czasie koncertu (maskę można zdjąć w części kawiarnianej) – osoby bez maski nie będą wpuszczane na teren koncertu.

 • Prosimy o zachowanie dystansu

 • Najbezpieczniej jest płacić kartą

 • Prosimy o zajmowanie oznaczonych miejsc (stojących lub siedzących)

 • Prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego dostępnego w holu klubu i przekazanie go pracownikowi kasy Klubu (podstawowe dane uczestników koncertów): imię i nazwisko, data koncertu, kontakt do widza (nr telefonu), zgoda na przekazanie tych danych służbom sanitarnym w przypadku potwierdzenia obecności osoby z SARS-CoV-2 na danym koncercie. Wypełnienie formularza jest dobrowolne. Dane będą zbierane w celu poinformowania widzów o ewentualnym kontakcie z osobą zakażoną. Formularze będą przechowywane przez 14 dni, a następnie niszczone.

Środki bezpieczeństwa:

 1. W strefach dla publiczności:
 1. są dostępne środki do mycia i dezynfekcji rąk w toaletach, przy wejściach;

 2. są dostępne pojemniki na zużyte środki ochrony osobistej przy wszystkich wyjściach z Klubu;

 3. w toaletach są dostępne podajniki na ręczniki papierowe;

 4. w toaletach i holu są umieszczenie w widocznych miejscach instrukcje mycia rąk według rekomendacji Głównego Inspektora Sanitarnego;

 5. toalety są sprzątane i dezynfekowane codziennie;

 1. Pracownicy Klubu są wyposażeni w środki ochrony indywidualnej, w tym przyłbice/maski ochronne, środki do dezynfekcji rąk.

 2. Pomieszczenie kasy klubu jest oddzielone od holu szybą.

 1. Pomieszczenia Klubu są codziennie wietrzone: rano przed otwarciem oraz wieczorem.

 2. W Klubie można nabyć maskę w kawiarni Żak.

23. Festiwal Jazz Jantar / lato /