23. #jazzjantar - wymiana biletów

Bilety na marcowe koncerty zakupione na podstawie Karty Festiwalowej, bilety zakupione przez uczniów szkół muzycznych oraz bilety zakupione w super promocjach (bilety za 10 zł) można wymienić na JEDEN dzień koncertowy we wrześniu lub zwrócić w kasie Żaka.

Sprzedaż biletów oraz rezerwacje prowadzi kasa Klubu Żak codziennie w godzinach od 15.00 do 21.00 (w sb i nd od g.16.00). Kontakt: kasa@klubzak.com.pl; Tel. 58 344 05 73 lub 58 345 15 90 – w.117 (w godzinach pracy kasy) / Płatność za bilety gotówką lub kartą.

Liczba biletów w danej puli limitowana. Zakupione bilety i karnety nie podlegają zwrotom. Wszystkie ceny zawierają podatek VAT.

Zasady sanitarne: Prosimy o dezynfekcję rąk po wejściu do Klubu; Noszenie maseczek lub zasłanianie ust i nosa na terenie klubu jest obowiązkowe; Prosimy o zachowanie dystansu; Prosimy o zajmowanie oznaczonych miejsc; Prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego dostępnego w holu kina (podstawowe dane widzów uczestniczących w seansach kinowych: imię i nazwisko, data i godzina seansu, kontakt do widza (nr telefonu), zgoda na przekazanie tych danych służbom sanitarnym w przypadku potwierdzenia obecności osoby z SARS-CoV-2 na danym seansie. Wypełnienie formularza będzie dobrowolne. Dane będą zbierane w celu poinformowania widzów o ewentualnym kontakcie z osobą zakażoną. Formularze będą przechowywane przez 14 dni, a następnie niszczone.

Środki bezpieczeństwa: w strefach dla publiczności są dostępne środki do mycia i dezynfekcji rąk w toaletach, przy wejściach do kina i do Klubu oraz pojemniki na zużyte środki ochrony osobistej przy wszystkich wyjściach z Klubu.

Aktualności