Kontakt

FESTIWAL JAZZ JANTAR 2017 / ORGANIZATOR

Klub Żak | Gdańsk | Grunwaldzka 195/197 | tel., fax: (-58) 344 05 73, 345 15 90
biuro@klubzak.com.pl | klubzak.com.pl

 

FESTIWAL JAZZ JANTAR 2017 / EKIPA

Kuratorzy festiwalu:
Magdalena Renk-Grabowska, Jakub Knera, Jarosław Kowal  

Realizacja 
Promocja festiwalu: Magdalena Renk-Grabowska Mirella Wąsiewicz | Hotele, transporty, żywienie: Natasza Garczyńska-Zienowicz | Redakcja tekstów: Jakub Knera, Jarosław Kowal, Magdalena Renk-Grabowska | Tłumaczenia: Marta Maciejewska, Marta Skibińska (Translab) | Szef ekipy technicznej i produkcja festiwalu: Radek Firlej | Koordynacja: Natasza Garczyńska-Zienowicz, Magdalena Renk-Grabowska | Obsługa finansowa: Beata Wiktorska | Sponsoring: Anna Korzeniewska-Gigiel | Obsługa prawna: Kancelaria Radców Prawnych K. Białkowska-Andrzejewska i M. Andrzejewski SC | Projekty graficzne:  acrobat.com.pl

Magdalena Renk-Grabowska | Dyrektor Klubu Żak
m.renk@klubzak.com.pl
Główna Księgowa
ksiegowosc@klubzak.com.pl
Natasza Garczyńska-Zienowicz | Kierownik ds. Administracji
natasza.garczynska@klubzak.com.pl
Jakub Knera | Kurator Muzyczny 
jakub.knera@klubzak.com.pl
Jarosław Kowal | Kurator Muzyczny
jarek.kowal@klubzak.com.pl
Mirella Wąsiewicz | Public Relations
pr@klubzak.com.pl
Radek Firlej | Szef Ekipy Technicznej
radek.firlej@klubzak.com.pl
Anna Korzeniewska-Gigel | Sponsoring
anna.korzeniewska@klubzak.com.pl
Beata Wiktorska | Księgowość | Kadry 
beata.wiktorska@klubzak.com.pl
Marta Maciejewska | Sekretariat 
sekretariat@klubzak.com.pl